Niebylec: Tragiczny pożar budynku mieszkalnego

Niebylec: Tragiczny pożar budynku mieszkalnego

W dniu 31 maja (sobota) o godz 22:09 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru budynku mieszkalnego w...

Dzień dziecka ze Strażą Pożarną w Konieczkowej

Dzień dziecka ze Strażą Pożarną w Konieczkowej

W dniu 04.06.2014 zgodnie z naszą tradycją gościliśmy po raz kolejny dzieci klas 0-3 z Zespołu...

Kolejne szkolenia u strażaków w Konieczkowej

Kolejne szkolenia u strażaków w Konieczkowej

Kolejnych 19 druhów z naszej jednostki ukończyło pozytywnie kurs Operatora Pilarek Mechanicznych....

Prace przy konserwacji drewna

12W dniu 5 listopada 2011r. - piękny sobotni dzień zorganizowaliśmy akcje pod kryptonimem "CHROBAK", która miała na celu zakonserwowanie desek przeznaczonych na budowę zadaszanej podłogi tanecznej. Wczesnym rankiem zebraliśmy się na Kółku Rolniczym w Konieczkowej gdzie znajduje...


W dniu 5 listopada 2011r. - piękny sobotni dzień zorganizowaliśmy akcje pod kryptonimem "CHROBAK", która miała na celu zakonserwowanie desek przeznaczonych na budowę zadaszanej podłogi tanecznej. Wczesnym rankiem zebraliśmy się na Kółku Rolniczym w Konieczkowej gdzie znajduje się złożony materiał. Całą akcją kierował były naczelnik naszej OSP a zarazem sołtys naszej Wsi dh. Tadeusz Stanisławczyk. Nasze zadanie polegało na wyjęciu desek i stempli spod zadaszonej wiaty. Za pomocą ręcznego opryskiwacza rozpoczęliśmy impregnacje ciśnieniową specjalnym środkiem do ochrony drewna. Okazało się że praca naszym urządzeniem okazała się zbyt czasochłonna. Na szczęście  z pomocą pośpieszył druh Bartek Baszak, który udostępnił nam Spalinowy sprzęt do spryskiwania, dzięki czemu mogliśmy szybko i dokładnie zakonserwować materiał. Po zaimpregnowaniu całości zrobiliśmy krótką przerwę  by "wrzucić coś na ruszt".’ Końcowa część naszych prac polegała na złożeniu desek i stempli w poprzednim miejscu. Prace trwały do ciemnej nocy gdyż do przełożenia było mnóstwo materiału. Ale dzięki zaangażowaniu naszych strażaków zadanie udało nam się wykonać.

 

Wszystkim Strażakom którzy brali udział w tym przedsięwzięciu dziękujemy za  pomoc i zaangażowanie.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Ostatni wpis w księdze gości

Salvatore
antalyaaaaaaa
środa, 30, lipiec 2014

Facebook