Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Prace przy konserwacji drewna


W dniu 5 listopada 2011r. - piękny sobotni dzień zorganizowaliśmy akcje pod kryptonimem "CHROBAK", która miała na celu zakonserwowanie desek przeznaczonych na budowę zadaszanej podłogi tanecznej. Wczesnym rankiem zebraliśmy się na Kółku Rolniczym w Konieczkowej gdzie znajduje się złożony materiał. Całą akcją kierował były naczelnik naszej OSP a zarazem sołtys naszej Wsi dh. Tadeusz Stanisławczyk. Nasze zadanie polegało na wyjęciu desek i stempli spod zadaszonej wiaty. Za pomocą ręcznego opryskiwacza rozpoczęliśmy impregnacje ciśnieniową specjalnym środkiem do ochrony drewna. Okazało się że praca naszym urządzeniem okazała się zbyt czasochłonna. Na szczęście  z pomocą pośpieszył druh Bartek Baszak, który udostępnił nam Spalinowy sprzęt do spryskiwania, dzięki czemu mogliśmy szybko i dokładnie zakonserwować materiał. Po zaimpregnowaniu całości zrobiliśmy krótką przerwę  by "wrzucić coś na ruszt".’ Końcowa część naszych prac polegała na złożeniu desek i stempli w poprzednim miejscu. Prace trwały do ciemnej nocy gdyż do przełożenia było mnóstwo materiału. Ale dzięki zaangażowaniu naszych strażaków zadanie udało nam się wykonać.

 

Wszystkim Strażakom którzy brali udział w tym przedsięwzięciu dziękujemy za  pomoc i zaangażowanie.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook