Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

 dniu 23 grudnia 2018 r. o godz. 15.43 zostaliśmy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie, do przysiółku...

10 lat służby w OSP Konieczkowa

10 lat służby w OSP Konieczkowa

W dniu 7 grudnia 2018 roku nasz tabor bojowy opuścił samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco Slrt. Przez...

Konieczkowa: Plama oleju

Konieczkowa: Plama oleju

W dniu 25 listopada 2018 r. o godz. 21.00 otrzymaliśmy zadysponowanie przez SK KP PSP w Strzyżowie do plamy...

Uroczystości 220 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go maja połączone z obchodami Dnia Strażaka


 


W dniu 03.05.2011 obchodziliśmy 220 Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3-go maja połączoną z obchodami dnia strażaka. Całą uroczystość rozpoczęto przemarszem strażaków oraz gości z przed budynku gminy Niebylec do Kościoła Parafialnego na mszę św., którą odprawił ksiądz prałat Stanisław Stęchły. Po uroczystej mszy św. nastąpił przemarsz na plac przed pomnikiem św. Floriana. Komendant Gminny, dh Stanisław Daszykowski złożył meldunek. Wójt Gminy Niebylec Zbigniew Korab wygłosił przemówienie. Następnie zostały złożone kwiaty pod pomnikiem patrona strażaków -  św. Floriana przez delegacje z różnych organizacji z terenu Gminy Niebylec. Na koniec orkiestra dęta z Niebylca odbyła krótki koncert. Po koncercie Komendant Gminny Dh. Stanisław Daszykowski odprowadził poczty sztandarowe w rejon zakwaterowania. Następnie Wójt naszej gminy zaprosił wszystkich Strażaków na wspólny poczęstunek.

 

zdjęcia dzięki uprzejmości www.ospgwoznica.pl

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  


 

W dniu 03.05.2011 obchodziliśmy 220 Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3-go maja połączoną z obchodami dnia strażaka. Całą uroczystość rozpoczęto przemarszem strażaków oraz gości z przed budynku gminy Niebylec do Kościoła Parafialnego na mszę, którą odprawił ksiądz prałat Stanisław Stęchły. Po uroczystej mszy świętej nastąpił przemarsz na plac przed pomnikiem św. Floriana. Komendant gminny, dh Stanisław Daszykowski złożył meldunek. Wójt Gminy Niebylec Zbigniew Korab wygłosił swoje przemówienie. Następnie zostały złożone kwiaty pod pomnikiem patrona strażaków przez delegacje z różnych organizacji z terenu Gminy Niebylec. W dalszej części uroczystości pod pomnikiem zostały złożone kwiaty. Na koniec orkiestra dęta z Niebylca odbyła krótki koncert. Po koncercie komendant Gminny Dh. Stanisław Daszykowski odprowadził poczty sztandarowe w rejon zakwaterowania.  Następnie Wójt naszej Gminy zaprosił wszystkich Strażaków na wspólny krótki poczęstunek

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 31.12.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu